کد مطلب: 7606 تعداد بازدید: ۱۷۵۷

شرح وظایف

یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۱
 تهيه گزارش‌هاي عملکرد مرکز:

کار تهيه گزارش عملکرد مرکز از ابتداي تأسيس تا کنون (پاییز 1392) در حال انجام است. . اين گزارش‌ها در قالب گزارش‌هاي دوماهه، سه ماهه، فصلي، يک ساله و چند ساله تهيه و به دفتر مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي)، اعضاي محترم شوراي عالي، مديريت‌هاي مناطق و استاني و معاونت‌ها و دفاتر مرکز ارسال شده است.

از ابتداي تأسيس مرکز تاکنون 81 گزارش دوماهه و فصلي، يک گزارش7 ساله و يک گزارش 10 ساله تهيه شده است. گزارش هفت ساله عملکرد مرکز در قالب کتابي 127 صفحه‌اي در سال 1383 به تيراژ 1200 نسخه چاپ و در اختيار مدارس علميه قرار گرفت. گزارش عملکرد ده ساله مرکز در قالب کتابي 128 صفحه‌اي در سال 1378 به تيراژ1500 نسخه چاپ و به شواري عالي، دفتر مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي)، مديريت‌هاي مناطق و مدارس، مراکز و نهادهاي مرتبط با مرکز ارسال شد.

علاوه بر گزارش‌هاي فوق گزارش عملکرد مرکز از ابتداي تأسيس تا پايان آذرماه 1387 در قالب برنامه پاورپوينت (power point) و گزارش عملکرد مرکز از ابتدا تا مهرماه  1389  در سه قالب«روش گزارش»، «خلاصه گزارش» و «مرکز در يک نگاه» تهيه و به دفتر مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي)ارسال شد.  همچنين هرساله خلاصه‌اي ‌از عملکرد سال مرکز تهيه و به شوراي محترم عالي ارسال مي‌گردد.