کد مطلب: 7620 تعداد بازدید: ۴۰۳۶

تهيه گزارش‌هاي عملکرد مرکز:

چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳

کار تهيه گزارش عملکرد مرکز از ابتداي تأسيس تا کنون (پایان سال 1393) در حال انجام است.  اين گزارش‌ها در قالب گزارش‌هاي دوماهه، سه ماهه، فصلي، يک ساله و چند ساله تهيه و به دفتر مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي)، اعضاي محترم شوراي عالي، مديريت‌هاي مناطق و استاني و معاونت‌ها و دفاتر مرکز ارسال شده است.

از ابتداي تأسيس مرکز تاکنون 81 گزارش دوماهه و فصلي، يک گزارش7 ساله و يک گزارش 10 ساله تهيه شده است. گزارش هفت ساله عملکرد مرکز در قالب کتابي 127 صفحه‌اي در سال 1383 به تيراژ 1200 نسخه چاپ و در اختيار مدارس علميه قرار گرفت. گزارش عملکرد ده ساله مرکز در قالب کتابي 128 صفحه‌اي در سال 1378 به تيراژ1500 نسخه چاپ و به شواري عالي، دفتر مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي)، مديريت‌هاي مناطق و مدارس، مراکز و نهادهاي مرتبط با مرکز ارسال شد.

از جمله فعالیت های انجام شده شامل موارد ذیل می باشد:

- تهیه گزارش عملکرد مرکز از ابتداي تأسيس تا پايان آذرماه 1387 در قالب برنامه پاورپوينت (power point).

-تهیه گزارش عملکرد مرکز از ابتدا تا مهرماه1389 در سه قالب«روش گزارش»، «خلاصه گزارش» و «مرکز در يک نگاه» و ارسال به دفتر مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي).

- تهیه  خلاصه‌اي ‌از عملکرد سال مرکز و ارسال به شوراي محترم عالي.

- تهیه گزارش معرفی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به صورت پاورپوینت جهت ارائه در جلسه «کمیسیون تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی».

- تهیه گزارش معرفی مدیریت‌ آمار و اطلاعات به صورت پاورپوینت جهت ارائه در اجلاس مدیران استانی در اردوگاه نرجس خاتون جمکران.
- تهیه گزارش معرفی مرکز مدیریت‌ حوزه‌های علمیه خواهران به صورت پاورپوینت جهت ارائه در اجلاس علمای بلاد استان های فارس-بوشهر-هرمزگان و ارائه به روابط عمومی جهت تهیه بروشور.
- به منظور یکسان سازی مفاهیم حوزوی جلسات کارگروه تا پایان احصاء تمامی واژگان حوزوی ادامه خواهد داشت.
- ایجاد لینک دفترچه مصوبات کارگروه بررسی تعاریف فعالیت ها، امور آموزشی تربیتی در پرتال مرکز جهت بهره برداری معاونت ها، دفاتر و واحدهای آموزشی تربیتی.
- تهیه خلاصه گزارش آماری از عملکرد مرکز از ابتدا تا پایان سال 1393.